КАБЕЛЬ ДЛЯ СВЕРДЛОВИННИХ НАСОСІВ: XTREM® H07RN-F

КАБЕЛЬ ДЛЯ СВЕРДЛОВИННИХ НАСОСІВ: XTREM® H07RN-F

Кабелі для свердловинних насосів призначені для подачі живлення на заглибні свердловинні насоси. Кабелі водонепроникні, призначені для роботи під водою протягом тривалого часу і дуже добре витримують тиск. Крім того, вони також стійкі до стирання, мастил, атмосферних і хімічних впливів, що дає змогу їм працювати в несприятливих промислових умовах. Троси заглибного насоса також дуже гнучкі, тому що конструкція колодязя вимагає, щоб вони проходили в обмеженому просторі.

Хоча вони призначені для свердловинних насосів, вони також ідеально підходять для різних галузей промисловості, де необхідний водонепроникний і міцний кабель. Зокрема, кабелі заглибних свердловинних насосів використовуються в іригаційних системах і двигунах, на підприємствах харчової промисловості, в системах консервування харчових продуктів і на гірничодобувних підприємствах. У будинку кабель заглибного насоса, в системах впорскування хлору у воду, в басейнах для освітлення та інших цілей, в акваріумах.

Що потрібно знати перед купівлею кабелю для свердловинного насоса

Для свердловинного насоса вам знадобиться заглибний кабель типу AD8 і 5 класом гнучкості. Він обов'язково повинен мати відповідні сертифікати та дозволи для роботи як з технічною, так і з питною водою. Кожен кабель даного типу має бути гнучким і достатньо захищеним, щоб його можна було вставити в свердловинний насос.

Якщо ви замінюєте свій свердловинний насос, здебільшого немає потреби замінювати кабелі, якщо ви також не міняєте розмір насоса або двигуна. Під час заміни колодязя кабелі слід оглядати на наявність ознак зносу. Якщо немає явних ознак зносу, ви можете продовжувати використовувати їх із новим свердловинним насосом.

Більшість кабелів, що представлені на ринку, позиціонують себе як кабелі для свердловинних насосів, але потрібно уважно вивчати технічні характеристики, щоб кабель повністю відповідав вимогам і призначався саме для використання з свердловинними насосами і у воді загалом.

Переваги XTREM® H07RN-F порівняно з іншими виробниками  

Немає сенсу довго проводити порівняльні огляди за технічними характеристиками різних виробників кабелю цього типу, якщо вам буде цікаво, і ви захочете зануритися в деталі - ви без проблем знайдете всю технічну інформацію у відкритому доступі.

Ми звернемо вашу увагу на 3 основні та важливі відмінності, про які часто замовчують:

1. Кабель XTREM® H07RN-F виготовляється лише на заводі Top Cable з повним контролем кожного етапу виготовлення, у цього іспанського виробника побудовано окремий завод для виготовлення тільки цього типу кабелю.

Інші бренди розміщують замовлення на виробництво на різних заводах у різних куточках світу, часто на складі одного заводу-підрядника можна зустріти кабель конкуруючих брендів.

2. Кабель XTREM® H07RN-F виробляється з максимальними технічними характеристиками. Один кабель може бути використаний для різних сфер застосування і абсолютно точно чудово впорається з поставленим завданням.

Інші бренди випускають кабель з маркуванням H07RN-F з різними технічними характеристиками в залежності від сфер застосування тим самим здешевлюють вартість і якість кабелю. Будьте уважні та перевіряйте відповідность технічних характеристик і наявності сертифікатів відповідності.

3. Кабель XTREM® H07RN-F відомий абсолютно всім продавцям та інсталяторам насосного обладнання в Україні. Цей кабель насамперед рекомендують під час прорахунку кошторису як найякісніший і найбільш зручний у монтажі кабель.

Якщо Вам не рекомендували цей кабель або не змогли розповісти про нього навіть після того, як ви за нього запитали, радимо пошукати іншого підрядника в такій важливій справі і проконсультуватися ще й з ним.   

Кабель XTREM® H07RN-F може використовуватися також у споріднених сферах: це управління розприскувачами, ландшафтне освітлення, системи зрошення, і в іригаційних системах, зокрема загального призначення, таких як освітлення та електропостачання. Ці кабелі призначені для роботи в екстремальних умовах.

Наша компанія підтримує в наявності більшість перетинів кабелю для свердловинних насосів, які можуть задовольнити всі можливі потреби. Будучи прямим дистриб'ютором і представником заводу Top Cable в Україні, ми можемо здійснити поставку будь-якої кількості і перетину кабелю під будь-які завдання. Для отримання додаткової інформації або консультації просимо зв'язатися з менеджерами нашої компанії будь-яким зручним способом.

0
312
24 Травня, 2022
Найпопулярніший кабель:
84.42 грн
113.18 грн
381.28 грн
143.79 грн
342.78 грн
Коментарі0

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис перед тим як написати коментар
Читати ще
21 Вересня, 2023
Монтажна коробка WISKA - Cерія KA
Понад вісімдесят років ноу-хау в одній коробці:Хороші ідеї народжуються не в одній голові – це те, у що ми віримо. Тому для розробки нових монтажних коробок WISKA ми тісно співпрацювали з електриками. Результат..
25 Листопада, 2022
POWERSYNTAX ми впроваджуємо інновації!
ВСТУПPOWERSYNTAX®Серія PowerSyntax® — це високоякісний однополюсний роз’єм «PLUG AND PLAY». Система базується на стандартному форматі послідовного ланцюга та повністю сумісна з іншими брендами, наприклад Powerlock, ..
24 Травня, 2022
КАБЕЛЬ ДЛЯ СВЕРДЛОВИННИХ НАСОСІВ: XTREM® H07RN-F
Кабелі для свердловинних насосів призначені для подачі живлення на заглибні свердловинні насоси. Кабелі водонепроникні, призначені для роботи під водою протягом тривалого часу і дуже добре витримують тиск. Крім того, вон..